Medewerkers

Kris De Leeuw

Zaakvoerder/verzekeringsmakelaar
056/72.34.03

Stuur een bericht

Sandra Goussey

Zaakvoerder Axa-bankagentschap
056/72.34.03 Mail voor verzekeringen: sandra@kantoordeleeuw.be
Mail voor bankzaken: sandra.goussey.12672@axa-bank.be

Tine Meersschaut

Beheer Verzekeringen
056/72.34.03

Mail voor verzekeringen: tine@kantoordeleeuw.be

Marika Soreyn

Medewerkster Bank specialiteit Kredieten en fiscaliteit Particulieren
056/72.34.03

Mail voor verzekeringen: marika@kantoordeleeuw.be
Mail voor bankzaken: marika.soreyn.12672@axa-bank.be

Sarah Ovaere

Medewerkster Verzekeringen specialiteit Pensioenvorming 2de en 3de pijler
056/72.34.03

Mail voor verzekeringen: sarah@kantoordeleeuw.be

Sven Vanhulsen

Medewerker Bank specialiteit Beleggingen
056/72.34.03

Mail voor verzekeringen: sven@kantoordeleeuw.be
Mail voor bankzaken: sven.vanhulsen.12672@axa-bank.be

 

 

Saskia Willems

Specialist Beleggingen
056/72.34.03

Mail voor verzekeringen: saskia@kantoordeleeuw.be
Mail voor bankzaken: saskia.willems.12672@axa-bank.be